fbpx

Praktikud

Buduaar:
Britta Burket: vahel on vaja müksu, et liikuma hakata

Coach, mentor ja Rikardia üks loojatest Britta Burket usub, et vahel on vaja väiksemat või suuremat müksu, et liikuma hakata ning näha, et tegelikkuses on paljud asjad võimalikud. „Läbi coachingu olen ise kogenud kuidas tekib julgus ja selgus ning soovin pakkuda tuge nii väiksemate kui suuremate transformatsioonide puhul,“ selgitab ta, miks ta oma tööd teeb.

Muutused algavad väikestest asjadest

Britta arvab, et suured muutused hakkavad väikestest asjadest ning kui kasvõi üks või mõni inimene on rahulikum, sõbralikum, armastavam, loomingulisem, lahkem, motiveeritum, siis on ka tema ümber olevatel inimestel parem.

Britta põhimõtted töös ja elus on, et enda elu loob ta ise läbi erinevate kogemuste ja olukordade ning tema ise valib, kuidas reageerib. „Alati loomulikult kõik ei õnnestu viisil, mida olen soovinud ning ka selle eest tuleb endal vastutus võtta. Mulle meeldib teha asju südamega. Kui millessegi usud, võib liigutada ka mägesid paigast!“ ütleb ta.

Britta õnnevalem on: õnn = (tänulikkus + hea seltskond + tugev tervis + vabadus + vastutus + loovus + müstiline “X”) x armastus. Muidugi peab oma õnnevalemit ka pidevalt täiendama ja soovitavalt ja lihtsustada.

Kolm nõuannet enesearenguks:

  • Võta aega enda tegevusi üle vaadata võimalikult avatult ning mõtle mis on läinud hästi.
  • Kui pole rahul praeguse olukorraga, siis pane kirja 3 muutust, mida ellu soovid. Ole võimalikult täpne. Kui ei oska midagi soovida, siis kirjuta esmalt välja, mida üldse ei taha ning seejärel mõtle, mis on mittesoovitu vastand.
  • Loe, õpi ja arenda ennast – sellisel juhul on lahenduste leidmisel suurem tõenäosus.

 

Loe edasi siit.

Britta juurde saad aja broneerida siit: