fbpx

Praktikud

Meie nägemus

Meie missiooniks on näidata inimestele nende isetervendamisvõimet läbi kehapõhiste teraapiate ja praktikate.

Aidata leida lihtsalt, kiirelt enda hetkeolukorrale ja isikupärale sobivad teraapiad ning broneerida seansid.

Luua koostöö terapeutide, praktikute ja arstide vahel, sest koostöös saavutame kiiremini muutusi ühiskonnas, lahendades probleemide algpõhjuseid.

Helen Haava

  • Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastuse (BBTRS) praktik

Mind on alati köitnud inimene ning inimese tegelikud, piiritud võimed. See on tõuganud 16 aasta jooksul õppima erinevaid teraapia, meele ja kehatöö tehnikaid ning süüvima tervisliku toitumise nüanssidesse. Ma usun koostöösse, keha enesetervenemisvõimesse, üksteise toetamisse, teadusesse ja sellesse, et me oleme loodud rõõmus elama.

Helen Haava
Britta Burket

Britta Burket

  • Coach ja mentor

Olen juba aastaid mõistnud vajadust olla kontaktis keha poolt edastatud sõnumitega ja näen aastatepikkuse enesearendamise töö, praktikate ja harjutuste tulemusi – ärritun vähem, oskan end paremini tasakaalustada ja emotsioone juhtida. Olen füüsiliselt terve ja palju muud. Minu unistuseks on, et tee parema enesetundeni oleks lihtne ja kiire.

Igaühel meist, kes me oleme osa seitsmest miljardist selle planeedi elanikust, on õnneliku ühiskonna loomisel oma roll ja vastutus. Õnneliku elu loomine algab iseendast, oma perekonnast ja kogukonnast ning levib sedakaudu üle kogu maailma.

Dalai-Laama