fbpx

Praktikud

Kinkekaart

Kinkimine on kunst ja otsustada, mida kellelegi kinkida, võib osutuda üllatavalt keeruliseks ülesandeks. Tihti aga jõuame järeldusele, et parimad kingitused ei seisne mitte mõnes asjas, vidinas või masinas, vaid hoopiski emotsioonis, kogemustes ja hoolitsuses. Sellepärast võib Rikardia kinkekaart sertifitseeritud heaolupraktikute teenuste näol olla just see midagi erilist ja teistmoodi kingitus, mida otsite.

Läbi erinevate heaolupraktikate, mis hõlmavad endas somaatilisi, energia ja rääkimisel põhinevaid lähenemisi, on võimalus anda enda lähedasele ja kallile inimesele aega pühenduda iseendale, emotsioonidele ja heaolule. Me ju elame kiire elutempo ajastul, ning aja endale võtmine on muutunud luksuseks. Olenemata sellest, kas kingituse saaja naudib lõõgastavat massaaži, coachingut, reikit või mõnda muud toetavat tegevust, on see võimalus astuda samm tagasi igapäeva saginas, keskenduda ja hoolitseda iseenda eest.

Rikardia lehel on võimalus leida mitmeid erinevaid praktikate ja sertifitseeritud heaolupraktikute, terapeutide ning tervendajate teenuseid, et igaüks leiaks just endale sobiva valiku. Lisaks on lehel võimalik kiirelt ja mugavalt broneerida kingisaajal endale sobiv aeg ning koht. Kinkekaart on platvormiülene ehk seda on võimalik kasutada kõikide praktikate broneerimiseks, mida kingisaaja endale valida soovib. Lisaks on ka kinkekaardi summa kinkija valik ning seda saab märkida ostu käigus ja vajadusel võib kingisaaja ise juurde maksta. Sessioonide ja praktikate hinnad varieeruvad vahemikus 30 EUR kuni 150 EUR-i.