fbpx

Praktikud

Koostöö Magnetiga

Oled vallaline ja otsid armastust, kuid tunned, et minevikus olnud suhteprobleemid või traumad takistavad uute suhete loomist? Kas tunned, et on raske suhelda teistega või seada piire, mis takistaksid haiget saamast?

Õnneks on lahendus lähemal kui arvad – erinevad teraapiad ja praktikad saavad aidata, et leida armastus ning luua tervislikke romantilisi suhteid.

Töö endaga aitab sul paremini mõista oma mõtteid, tundeid ja käitumismustreid, mis võivad olla takistuseks armastuse leidmisel. See võib aidata lahendada minevikus olnud suhteprobleeme ja traumasid ning parandada enesehinnangut, lisada enesekindlust, aidata õppida paremini suhtlema teistega ja seadma tervislikke piire.

Lisaks võivad teraapiad ja praktikad aidata sul leida sügavamat enesemõistmist ja avada uusi võimalusi oma elus, aidata leida rohkem rahu ja tasakaalu. Muutud ise, muutub maailm ümber.

Paketi vormistamiseks kirjuta meile:

Kingi jõuludeks heaolu

Jõulukingiks on suurepärane võimalus pakkuda enda lähedastele ja kallitele inimestele lõõgastust ning heaolu. Igaüks leiab Rikardia sertifitseeritud heaolupraktikute seast endale sobiva teenuse, aja ja koha. 

Kinkekaardi toimetame kohale kas postiga või soovi korral digitaalselt.

 

Kuuselõhnalise jõulutundega

Sinu Rikardia meeskond