fbpx

Praktikud

Mida kinkida, kui rohkem asju enam ei rõõmusta?

Kinkimine on kunst ja otsustada, mida kellelegi kinkida, võib osutuda üllatavalt keeruliseks ülesandeks. Tihti aga jõuame järeldusele, et parimad kingitused ei seisne mitte mõnes asjas, vidinas või masinas, vaid hoopiski emotsioonis, kogemustes ja hoolitsuses. Sellepärast võib Rikardia kinkekaart sertifitseeritud heaolupraktikute teenuste näol olla just see midagi erilist ja teistmoodi kingitus, mida otsite.

Läbi erinevate heaolupraktikate, mis hõlmavad endas somaatilisi, energia ja rääkimisel põhinevaid lähenemisi, on võimalus anda enda lähedasele ja kallile inimesele aega pühenduda iseendale, emotsioonidele ja heaolule. Me ju elame kiire elutempo ajastul, ning aja endale võtmine on muutunud luksuseks. Olenemata sellest, kas kingituse saaja naudib lõõgastavat massaaži, coachingut, reikit või mõnda muud toetavat tegevust, on see võimalus astuda samm tagasi igapäeva saginas, keskenduda ja hoolitseda iseenda eest.

Rikardia lehel on võimalus leida mitmeid erinevaid praktikate ja sertifitseeritud heaolupraktikute, terapeutide ning tervendajate teenuseid, et igaüks leiaks just endale sobiva valiku. Lisaks on lehel võimalik kiirelt ja mugavalt broneerida kingisaajal endale sobiv aeg ning koht. Kinkekaart on platvormiülene ehk seda on võimalik kasutada kõikide praktikate broneerimiseks, mida kingisaaja endale valida soovib. Lisaks on ka kinkekaardi summa kinkija valik ning seda saab märkida ostu käigus ja vajadusel võib kingisaaja ise juurde maksta. Sessioonide ja praktikate hinnad varieeruvad vahemikus 30 EUR kuni 150 EUR-i.

Milliste praktikate vahel on kingisaajal võimalik valida?

Mõned näited ning kirjeldused erinevatest heaolu ja tervenemist toetavatest praktikatest, mida Rikardia keskkonnas leida võib:

EMOTSIONAALSE VABADUSE TEHNIKA (EFT)

Emotsionaalse vabaduse tehnika ehk EFT (Emotional Freedom Technique) on lihtne ravimeetod, mis ühendab endas psühhosomaatiliste haiguste käsitluse ja iidsed teadmised inimkeha läbivatest meridiaanidest. See sobib nii tervenemiseks kui ka tervenemisprotsessile kaasa aitamiseks.

KONSTELLATSIOON

Perekonstellatsioon on vahend, mis võib aidata nähtavale tuua keerukaid põimumisi nii päritoluperes kui ka praeguses perekonnas või suhetes. Igaühe sünni ehk päritoluperel on tugevad seosed ja mõjutused meie tänase elu ja selles toimuvaga. Need mustrid ja seosed võivad ulatuda isegi seitse põlve tagasi toimunud sündmustesse. Inimestena oleme armastavad, lojaalsed oma pere ja esivanemate suhtes ning seepärast kompenseerime alateadlikult oma vanemate või eelnevate põlvkondade võlgu ja vajadusi.

COACHING

Coaching on kindla eesmärgi saavutamisele, oskuste või harjumuste omandamisele suunatud struktureeritud koostöö, mis võib toimuda ühekordselt või protsessina. Metoodika ja tehnikad tuginevad mõtteviisile, et inimene ise tajub, mis on tema elus ja töös ettetulevate takistuste lahendamiseks vajalik. Sageli on lahendused ilmselged, kuid inimesel ei pruugi olla oskust neid märgata. Coaching sobib igale inimesele, kelle soov on teha teadlikult tööd iseendaga ning viia ellu muudatusi enda sees ja ümber.

BIODÜNAAMILISE HINGAMISE JA TRAUMA VABASTAMISE SÜSTEEM (BBTRS)

Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise süsteem (BBTRS) on rahvusvaheliselt akrediteeritud teraapia, mis põhineb kindlatel hingamismustritel, on kombineeritud teadliku liikumise ning spetsiaalsete puudutus- ja kehatöö tehnikatega. Kuuest elemendist koosnev praktika (hingamine, liikumine, heli, puudutus, emotsioonid ja meditatsioon) aitab kehal alustada loomulikku paranemisprotsessi ja vabastada traumasid ning kroonilisi pingeid.

REIKI

Reiki on vaikne tehnika ehk Reiki praktik on vaikuses, keskendunud ja meditatiivses seisundis, mis kandub suhteliselt kiiresti üle ka kliendile ja laseb tal lõdvestuda ning vaigistada mõtted. Selline täielik lõõgastus ongi tervenemise seisund. Reiki võimaldab energial liikuda loomulikul viisil ning seeläbi rahuneb meel, suureneb elujõud, tervendades ja harmoniseerides.

HÜPNOTERAAPIA

Hüpnoteraapia e. hüpnoos on teraapiavorm, kus patsiendi tähelepanu suunatakse teadlikult ja sügavalt lõdvestunud olekusse. Hüpnoteraapia kasutab tehnikaid, et aidata patsiendil saavutada sügavat lõdvestust, keskendumist ja muutunud teadvuseseisundit, mille käigus on võimalik töötada psühholoogiliste, emotsionaalsete, mõttemustritest tekkinud ja isegi füüsiliste probleemidega. Eesmärk on tuua patsient teadvuse sügavamatesse kihtidesse, kus nad võivad olla vastuvõtlikumad positiivsetele mõjutustele ja sugestioonidele.

INTEGRATIIVNE TERVISEPRAKTIKA

Integratiivne tervisepraktika on tervenemisele ja haiguste ennetamisele orienteeritud praktika, mis aitab saavutada optimaalse tervise ja heaolu, suhtudes inimesse kui tervikusse. Praktika eesmärgiks on jõuda terviseprobleemide juurpõhjuseni ja aidata keha uuesti tasakaalu viia.

Need on vaid mõned praktikate kirjeldused mida kinkida ja mille vahel on kingisaajal võimalik valida. Rohkem infot praktikute ning nende teenuste, kogemuste ja vabade aegade kohta leiab Praktikud lehel.

Kinkekaart

Rikardia sai alguse unistusest tuua inimesteni võimalusi elada oma kehas kergemat ja rõõmsamat, oma unistuste elu. Eesmärk on laiendada teadlikkust erinevate teraapiameetodite kasulikkuse osas, tuues välja teadusuuringuid ning lihtsustada terapeutide, praktikute ning coach´ide juurde aegade broneerimist.

Rikardia nimi tuleb ühest sambla liigist. Samblad on müstiliselt ajatud ja iidse tarkuse kandjad – maismaa roheliseks ja elurikkaks muutumine algas just sammalde, samblike ja vetikate kaudu. Just nagu samblad seovad maad rohelise eluga, soovime tuua nähtavale võimalusi, kuidas inimesed saavad ühenduda oma tõelise olemusega.